HAKKIMIZDA

Brotmas, sofralarınızın baş tacı ekmeği çeşitli ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile sizlere ulaştırmak için var gücüyle çalışıyor. Pişirme Grubu, Hamur İşleme Grubu ve Endüstriyel Grupları ile her aşamada deneyimini teknoloji ile birleştirerek sürekli yenileniyor.Ekmeğin sunum öncesi en önemli aşaması olan Pişirme Makineleri grubunda, ürettiğimiz ürünlerin teknolojik alt yapısı, fabrikalardan fırınlara, fırınlardan sofralara kadar uzanan bir lezzet yolu izliyor.Hamur oluşturmanın tüm aşamalarında işletmelerin en önemli çözüm ortaklarından biri olan Brotmas, Otomatik Hamur İşleme Makineleri ile 7 farklı üründe birçok işlevi yerine getirmektedir. Endüstriyel grup büyük ölçekli işletmeler için ürettiği ürünleri, özellikle Otomatik Hamur İşleme ve Otomatik Hamur Pişirme makineleri ile işletmeler için büyük kolaylık sağlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Unlu mamüller sektörünün gelişmesini sağlayacak yeni teknolojiler üretmek ve bu teknolojinin tüm Dünya da kullanılmasını sağlamak.

VİZYONUMUZ

Sektörümüzün öncü ve takip edilen bir markası; her zaman ürettiğinin arkasında duran kaliteli satış ve satış sonrası destekleri ile tanınan bir üreticisi olmaktır.